MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7908237
nr 790 8237
Byrå
30-tal, björk, längd: 87, djup: 50, höjd: 80
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:44:43
400 kr
400 kr